Ogłoszenia parafialne – 28.06.2020r.

Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 28.06.2020r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Kamil Pietrzak kawaler i Agnieszka Zawadzka panna oboje z par. Gralewo zapowiedź II; Mateusz Walczak kawaler z par. tut. i Justyna Woźniak panna z par. Królewo zapowiedź II; Adrian Wronka kawaler i Monika Sekuła panna oboje z par. tut. zapowiedź II; Adam Zmysłowski kawaler z par. tut. i Katarzyna Szczęsna panna z par. Jedlnia Letnisko zapowiedź I.
  2. W dniu jutrzejszym, 29 czerwca, będziemy przeżywali odpust ku czci patronów naszej Parafii – św. Apostołów Piotra i Pawła. Bardzo serdecznie zapraszam na Msze św. o godz. 8.00, 10.00, na uroczystą sumę o godz. 12.00 i o 18.00 dla osób pracujących. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam asystę procesyjną i dzieci do sypania kwiatkami. Uroczystościom będzie przewodniczył i Słowo Boże skieruje do nas ks. Krzysztof Toczyski, znany nam z apeli jasnogórskich.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone litanią do Serca Jezusowego. Zachęcam do spowiedzi i komunii pierwszo – piątkowej. W sobotę o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa prywatna do godz. 10.00, a następnie różaniec prowadzony, w tym miesiącu, przez różę Matki Bożej Nieustającej Pomocy (głównie mieszkańcy Jeżewa) – część II różańca św. w intencji dobrego przeżycia wakacji i urlopów dla Parafian i Gości.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszam asystę i dziewczynki sypiące kwiatkami.
  5. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, jeszcze do wtorku, po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Dziękuję Państwu Jolancie i Adamowi Traczyk z Cholew za złożoną ofiarę na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziękuję Panu Piotrowi Idzikowskiemu z Radzymina za ścięcie trawy na naszym cmentarzu grzebalnym. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Dziękuję Pani Marzannie Paładiczuk z Radzymina za dekorację kwiatową kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się” oraz „List Parafialny”.
  10. Parafianom i Miłym Gościom, którzy mogą korzystać z trwającego czasu urlopowego życzę spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Przypominam, że od Pana Boga nie ma odpoczynku i nadal obowiązuje przykazanie uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii wszędzie tam gdzie będziemy wypoczywali.