PILNE OGŁOSZENIE

KOCHANI RADZYMIŃSCY PARAFIANIE!!!

Po długim zastanowieniu i głębokim przemodleniu kierując się troską o moją parafialną rodzinę oraz po zapoznaniu się z komunikatem ks. Abp Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, ZDECYDOWAŁEM o przerwaniu rozpoczętych w dniu wczorajszym rekolekcji.

Nie oznacza to, że nie będę odprawiał w naszej świątyni Mszy św. Będą one sprawowane według ogłoszonego wcześniej porządku i w zamówionych intencjach, zarówno w dniu jutrzejszym jak też w niedzielę, o ile Pasterze Kościoła w Polsce nie zdecydują inaczej.

Po każdej jutrzejszej oraz niedzielnej Mszy Świętej będą odśpiewane Suplikacje przed Najświętszym Sakramentem w intencji: o zachowanie nas w zdrowiu i powstrzymanie rozprzestrzeniającej się choroby.

Zachowujmy środki ostrożności ale nie zapominajmy, że to JEZUS CHRYSTUS JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM!!! Każdego Parafianina, który zdecyduje się pozostać w domu BARDZO PROSZĘ o łączność duchową i modlitewną w godzinach, w których w naszej Świątyni sprawowana będzie NAJŚWIĘTSZA OFIARA!!!

Wasz Ks. Proboszcz.