Ogłoszenia parafialne – 16.01.2022r.

Ogłoszenia – II Niedziela zwykła- 16.01.2022r.

1. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 10.00, spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i dla ich rodziców.
  2. W piątek i sobotę (21 i 22 stycznia) przeżywamy dzień babci i dziadka. Pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach wypraszając żywym potrzebnych sił, a zmarłym łaskę nieba.
  3. W sobotę, 22 stycznia na godz. 17.00, zapraszam do wspólnej modlitwy, najpierw na Mszę św. (celem przyjęcia komunii św.), a potem na nabożeństwo, wszystkich chorych oraz tych, którzy o łaski zdrowia dla swoich bliskich pragną wypraszać. Nasze modlitwy będziemy zanosić za wstawiennictwem św. Charbela.
  4. W imieniu Dziecięcych Kolędników Misyjnych oraz ich opiekunek, Pań Katarzyny Żochowskiej i Agnieszki Szuwara Podlaskiej, dziękuję za bardzo miłe ich przyjęcie, w dniu wczorajszym, przez mieszkańców Radzymina. Dzieci na cele misyjne zebrały i przekażą 700 zł. Za tydzień, w sobotę 22 stycznia, Kolędnicy udadzą się do mieszkańców Jeżewa.
  5. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek 17.01.22r. Wróblewo lewa str. nast. prawa od godz. 9.00

(od Szostak do Słupeckich) nast. (od Drewnowska do Walczak)

Wtorek           18.01.22r. Bogusławice od godz. 9.00 (od Osińskich do Kobylińskich – od Jeżewa)

Środa              19.01.22r. Bogusławice od godz. 9.00 (od Stańczak do Boguckich –

od Siedlina do Cempkowa)

Czwartek       20.01.22r. Bogusławice od godz. 9.00 (od Osińskich do Zimowskich – od Woźnik)

Piątek             21.01.22r. Cempkowo od godz. 9.00 (od Banasiewicz do Banasiak –                                                                                                                                    ul. Mikołajczyka i „Stara Wieś”)

Sobota                        22.01.22r. Cempkowo od godz. 9.00 (od Sadkowskich do Zalewskich –

Nowe Osiedle)

Poniedziałek  24.01.22r. Cempkowo od godz. 9.00 (od Karwowskich do Jędrzejewskich –

od Bogusławic)

Pojazdy proszę na 10min przed rozpoczęciem kolędy.

6. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.

7. Dziękując za przestrzeganie tego nakazu przypominam o obowiązku noszenia maseczek w Kościele.