Ogłoszenia parafialne – 17.11.2019r.

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 17.11.2019r.

1. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 10.00, spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i dla ich rodziców.
  2. W piątek wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Panu Tadeuszu Olszewskim, naszym Panu Organiście oraz o zespołach muzycznych naszej Parafii.
  3. Następna niedziela jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Msza św. o godz. 10.00 ze szczególnym udziałem dzieci.
  4. Już za dwa tygodnie rozpoczynamy w Kościele nowy rok liturgiczny. Pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary”. Będziemy się zastanawiać nad rolą i znaczeniem Eucharystii w życiu człowieka.
  5. Dziękuję Pani Małgorzacie Kacperskiej z Jeżewa oraz anonimowemu darczyńcy za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową Kościoła. Bóg zapłać.
  7. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny” oraz List Parafialny.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Wiesława Dolińska. Wieczny odpoczynek…