Ogłoszenia parafialne – 15.09.2019r.

Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 15.09.2019r.

1. Delegacja przedstawicieli naszej Parafii uczestniczy dziś, o godz. 12.00, w uroczystościach dożynkowych Diecezji Płockiej. Mają one miejsce w parafii św. Ojca Pio w Płońsku.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.00 poświęcę tornistry i przybory szkolne dzieciom, które w tym roku rozpoczęły naukę. Także po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I komunii św., do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i dla ich rodziców.
  3. Ofiary składane dziś do puszek, przy wyjściu z Kościoła, są przeznaczone na potrzeby mediów katolickich diecezji płockiej.
  4. Mam już kalendarz zatem od jutra można zapisywać intencje na przyszły rok.
  5. W środę uroczystość św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na wspólną modlitwę na godz. 18.00.
  6. Za tydzień, w niedzielę suma o godz. 11.15 ponieważ w Naruszewie jest odpust św. Tekli.
  7. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Wadowic i Łagiewnik bardzo proszę o wpłatę całej kwoty za wyjazd.
  8. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, List Parafialny oraz w zakrystii możemy nabyć, w cenie 25zł, „Kalendarz Rolnika”.
  9. Zostały wyjaśnione kwestie dotyczące grobu śp. Ks. Zdzisława Kupiszewskiego. W najbliższym tygodniu skontaktuję się z kamieniarzem i osobiście zajmę się kwestią wystawienia pomnika. Na stronie internetowej naszej Parafii została stworzona możliwość do dokonywania wpisów i składania kondolencji w związku ze śmiercią ks. Zdzisława.
  10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności Irena Szumowska. Wieczny odpoczynek…