ZAPROSZENIE NA KONCERT MACIEJA WRÓBLEWSKIEGO

ZAPRASZAMY

Dnia 28 maja (niedziela) o godz. 17.00 w naszej Parafii odbędzie się koncert pod tytułem: „Serce Matki”. Wystąpi Maciej Wróblewski – piosenkarz, autor tekstów, kompozytor, wirtuoz gitary i twórca unikatowych instrumentów. Często nazywany jest bardem ponieważ w śpiewanie wkłada całe serce, duszę i emocje. Napisał ponad 300 pieśni i piosenek. Śpiewał m.in. w towarzystwie Zdzisławy Sośnickiej, Ewy Demarczyk, Alicji Majewskiej i Mieczysława Foga. Zagrał już ponad 5 tyś. koncertów w 26 krajach świata. Występując na scenie sam sobie akompaniuje m.in. na wykonanej przez siebie 18 strunowej gitaro-lutni. Jego głos przypomina głos Czesława Niemena.

Bardzo się cieszę, że tego artystę będziemy mieli możliwość posłuchać na żywo podczas wzruszającego koncertu z okazji Dnia Matki.

Już dzisiaj bardzo serdecznie i gorąco wszystkich zapraszam.

Wasz ks. Proboszcz