Ogłoszenia parafialne-18.04.2021r.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocy – 18.04.2021r. 

  1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Krzysztof Adamuszewski kawaler i Agnieszka Lewandowska panna obydwoje z Gdańska zapowiedź II.
  2. Serce rośnie gdy widać, że nauczanie naszego Mistrza – Jezusa Chrystusa nie jest tylko przez nas znane ale również wcielane w czyn. W minionym tygodniu Rodzinę Państwa Golubskich z naszej wspólnoty parafialnej dotknęła wielka tragedia – pożar domu. Bogu dzięki nikomu nic się nie stało, ale dom wymaga gruntownego remontu. Dziękuję, że tak dużo osób już włączyło się czynnie w pomoc i zbiórkę środków materialnych na ten cel. Niech Pan Bóg za wszelkie dobro po stokroć wynagrodzi. Również ofiary, które w dniu dzisiejszym złożyliśmy na tacę, tak jak już ogłaszałem, zostaną przeznaczone dla Państwa Golubskich.
  3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna „Tydzień Biblijny”. Przypomina nam on o potrzebie karmienia się na co dzień Bożym Słowem. Zachęcam do intensywniejszej lektury Pisma Świętego w najbliższym tygodniu.
  4. W czwartek, 22 kwietnia, o godz. 18.00 modlitwa w intencji wszystkich chorych. Nasze modlitwy będziemy zanosić za wstawiennictwem św. Charbela.
  5. Za tydzień, w niedzielę 25 kwietnia, po Mszy św. o godz. 10.00, zapraszam na krótkie spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego celem omówienia kilku spraw organizacyjnych dotyczących sakramentów.
  6. Dziękuję Rodzinie Państwa Staniszewskich z Radzymina za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcam do poszerzania swojej wiedzy religijnej na temat Kościoła. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznika „Miłujcie się”, a także kolejny numer Listu Parafialnego.
  8. Pani Wójt Gminy Naruszewo informuje, że od 01 kwietnia 2021r. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Każda osoba mieszkająca w Polsce ma obowiązek wziąć w nim udział. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach w gablocie w Kościele i w gablocie przy parkingu.
  9. Przypominam także, że nadal istnieje obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych. Proszę by tego nakazu przestrzegać w naszym Kościele.
  10. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odszedł do wieczności Ireneusz Michalak oraz Kazimierz Ciuk zamieszkały w Płońsku, a pochodzący z naszej Parafii. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…