Ogłoszenia parafialne – 07.04.2024r.

Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024r.

1. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Krzysztof Cywiński kawaler z Warszawy i Katarzyna Beata Ostrowska panna z Dęblina zapowiedź II.
  2. W dniu dzisiejszym zakończenie Oktawy Wielkanocy i Niedziela Miłosierdzia. Jest to też I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszam asystę i dziewczynki sypiące kwiatkami.
  3. Dzisiaj Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 w naszej świątyni, a Msza św. o godz. 12.00 na parafialnym cmentarzu gdzie będziemy wypraszać Bożego Miłosierdzia dla spoczywających tam naszych bliskich zmarłych. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na potrzeby Caritas.
  4. Z racji na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkiej Nocy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy przeżywali w dniu jutrzejszym, 08 kwietnia. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można złożyć Deklarację Adopcji Dziecka Poczętego.
  5. Także jutro, 08 kwietnia na godz. 19.00, zapraszam na plebanię na spotkanie Radę Parafialną.
  6. Od kilku tygodni trwa w Kościele w Polsce nowenna w intencji Ojczyzny. W naszej Parafii tę modlitwę rozpoczniemy za tydzień w niedzielę 14 kwietnia. To wtedy, na Mszy św. o godz. 10.00, nastąpi wprowadzenie do naszej Parafii relikwii błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Waldemarowi Muzal z Cempkowa dzięki inicjatywie którego relikwiarz wraz z relikwiami mógł się pojawić w naszym Kościele. Dziękuję Panu Pawłowi Mielczarek ze Stachowa za zamontowanie tablicy wraz z cytatem słów błogosławionego ks. Jerzego. Mam nadzieję, że to dzieło przyczyni się do naszej duchowej odnowy i stałej troski o naszą Ojczyznę Polskę. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Włodzimierz Piętka Prefekt WSD w Płocku i Dyrektor płockiego wydania „Gościa Niedzielnego”.
  7. Także za tydzień, w niedzielę 14 kwietnia, po każdej Mszy św. uczniowie ze SP w Radzyminku pod opieką Pań Katarzyny Żochowskiej i Agnieszki Szuwara-Podlaskiej zapraszają na kiermasz ciast. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z Ośrodka w Kraszewie – Czubakach. Zachęcam do włączenia się w to piękne dzieło.
  8. Dziękuję Państwu Joannie i Zbigniewowi Skopczyńskim z Radzymina, którzy przy okazji obchodzonego jubileuszu małżeńskiego złożyli ofiarę na Kościół oraz Rodzinnie z Bogusławic, która pragnie pozostać anonimową za ofiarę złożoną na Kościół. Serdeczne Bóg zapłać.
  9. Osoby wyjeżdżające na wycieczkę do Karpacza, Pragi i Wrocławia proszę o wpłacenie pozostałej kwoty i podpisanie u mnie dokumentu potrzebnego do ubezpieczenia.
  10. Jest kolejny numer czasopisma „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Trwajcie w miłości” oraz „List Parafialny”.